O nas - Dobryakustyk.pl - Nagłośnienie Tarnów

Przejdź do treści

Menu główne:

O nas

To firma nagłośnieniowa z Tarnowa, którą tworzą doświadczeni realizatorzy dźwięku Paweł Korzeniowski i Maciej Zborowski. Obaj kochają muzykę.
Paweł Korzeniowski swoje zaintersowanie realizacją dźwięku poszerzał jako muzyk rockowego zespołu. Od kilku lat pracuje jako akustyk w tarnowskim kinie Marzenie.
Z kolei Maciej Zborowski jest realizatorem dźwięku w Tarnowskim Centrum Kultury (od prawie dwudziestu lat), gdzie miał okazję współpracować z wieloma artystami z Polski i zagranicy. Pracował chyba w każdych warunkach tak akustycznych, jak i pogodowych.

Firma dobryakustyk.pl specjalizuje się w nagłaśnianiu małych i średnich imprez plenerowych, tj. festyny, dożynki, koncerty. Z powodzeniem nagłośnimy imprezy w klubach, salach koncertowych (w tym kina i teatry), a także eventy firmowe. Obsługujemy również konferencje, spotkania biznesowe, eventy w galeriach handlowych i sklepach.
Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie znanych i poważanych w branży muzycznej marek (HK Audio, JBL, Soundcraft, Sennheiser, Shure). Posiadamy bogate 25-letnie doświadczenie, dzięki któremu oferujemy usługi na najwyższym poziomie.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego